Infolinia: 889 133 333
Nordic Naturals Ultimate Omega to najwyższej jakości olej z dzikich sardynek i sardeli, charakteryzujący się wysoką zawartością omega-3.

SMAK CYTRYNOWY

Każda porcja to aż 2840 mg tych kwasów tłuszczowych, z czego:
- 1460 mg to EPA,
- 1010 mg to DHA,
- a 370 mg stanowią inne kwasy należące do grupy omega-3.

Oleje rybne z omega-3 EPA i DHA stanowią wsparcie oksydacyjne dla organizmu oraz przyczyniają się do prawidłowej pracy mózgu. Ponadto mogą wspierać narząd wzroku, a także wspomagać funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Już jedna kapsułka Ultimate Omega potrafi zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na te niezmiernie ważne dla organizmu składniki odżywcze.

Dodatkowo w produkcie dzięki cytrynowemu smakowi niewyczuwalny jest nieprzyjemny posmak oraz zapach ryby. Zawiera wysoką ilość kwasów tłuszczowych omega-3 w jednej porcji, bez GMO oraz rybiego posmaku z dziko poławianych ryb (sardele i sardynki),

Zawartość w 1 porcji (1 łyżeczka 5ml):
  • Ogółem kwasy Omega-3 2840mg
  • EPA (kwas eikozapentaenowy) 1460mg
  • DHA (kwas dokozaheksaenowy) 1010mg
  • Inne kwasy Omega-3 370mg  

Sposób użycia: Należy przyjmować 1 łyżeczkę (5 ml) dziennie wraz z posiłkiem lub stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Przechowywanie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Składniki: oczyszczony olej z ryb głębinowych (z anchois i sardynek), naturalny aromat cytrynowy, wyciąg z rozmarynu (naturalny środek konserwujący), t-alfa-tokoferol.
Nie zawiera glutenu, pochodnych mleka, sztucznych barwników i aromatów.

Producent: Nordic Naturals
Dystrybutor w Polsce: Olivit

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów