Infolinia: 889 133 333
Nordic Naturals Ultimate Omega to najwyższej jakości olej z dzikich sardynek i sardeli, charakteryzujący się wysoką zawartością omega-3. Każda porcja to aż 1280 mg tych kwasów tłuszczowych, z czego 650 mg to EPA, 450 mg to DHA, a 180 mg stanowią inne kwasy należące do grupy omega-3.

Oleje rybne z omega-3 EPA i DHA stanowią wsparcie oksydacyjne dla organizmu oraz przyczyniają się do prawidłowej pracy mózgu. Ponadto mogą wspierać narząd wzroku, a także wspomagać funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Już jedna kapsułka Ultimate Omega potrafi zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na te niezmiernie ważne dla organizmu składniki odżywcze. Dodatkowo w produkcie dzięki cytrynowemu smakowi niewyczuwalny jest nieprzyjemny posmak oraz zapach ryby. Zawiera wysoką ilość kwasów tłuszczowych omega-3 w jednej porcji, bez GMO oraz rybiego posmaku z dziko poławianych ryb (sardele i sardynki), Doskonała forma małych, miękkich, łatwych do połknięcia kapsułek lub płynu dostarczających dzienne zapotrzebowanie organizmu na kwasy tłuszczowe.

  • Zawartość w 1 porcji (2 kapsułki)  Ogółem kwasy Omega-3 1280mg EPA (kwas eikozapentaenowy) 650mg DHA (kwas dokozaheksaenowy) 450mg Inne kwasy Omega-3 180mg  
  • Sposób użycia: Należy spożywać 2 kapsułki dziennie podczas posiłku lub stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
  • Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywanie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Składniki: wyprodukowano z oczyszczonych olejów ryb morskich (sardele i sardynki), kapsułka żelowa (żelatyna, gliceryna, woda, naturalny aromat cytrynowy), witamina E, środek konserwujący (wyciąg z rozmarynu).  
  • Producent: Nordic Naturals Dystrybutor w Polsce: Olivit

CENA ZA 120 KAPSUŁEK O STĘŻENIU 1280 MG

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów