Infolinia: 889 133 333
OstroVit Tribulus Terrestris 90VEGE 360 tabs to suplement diety zawierający ekstrakt z buzdyganka naziemnego, który wspomaga produkcję testosteronu, poprawia libido i zwiększa siłę mięśniową. Produkt jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, które chcą poprawić swoją wydolność i kondycję. Suplement jest w formie tabletek roślinnych, które są łatwe do połknięcia i nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.

Produkt jest dostępny w opakowaniu zawierającym 360 tabletek, co wystarcza na 120 porcji.
Zalecana dawka to 3 tabletki dziennie, najlepiej rano, przed treningiem lub przed snem. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.
Suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

OstroVit Tribulus Terrestris 90VEGE 360 tabs to produkt wysokiej jakości, który spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa i skuteczności. Produkt został wyprodukowany w Polsce przez firmę OstroVit, która jest liderem na rynku suplementów diety i odżywek dla sportowców. Produkt posiada certyfikat GMP (Good Manufacturing Practice), co oznacza, że jest produkowany zgodnie z dobrymi praktykami produkcyjnymi i podlega regularnym kontrolom jakości.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów