Infolinia: 889 133 333
ARGENTUM200 50 ppm w formie mgiełki z atomizerem (150 ml)

Srebro o wartości 50 ppm posiada zweryfikowaną laboratoryjnie i mikroskopowo zawartość srebra: 50 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody (parts per million).

Argentum200 Srebro Koloidalne to kosmetyk o wysokiej zawartości czystego srebra koloidalnego na bazie najczystszej demineralizowanej wody. Dzięki wysokiej i potwierdzonej zawartości oraz odpowiedniej wielkości cząsteczek srebra działa na skórę. To znakomity tonik odpowiedni dla każdego typu cery. Odświeża i oczyszcza. Produkt przebadany dermatologicznie oraz mikroskopowo.

Wysoka zawartość srebra w Argentum200 została potwierdzona profesjonalnym badaniem pod mikroskopem elektronowym.


Dlaczego ARGENTUM200® ma żółty kolor?
Z powodu zawartości cząsteczek niewielkich rozmiarów, koloid srebra zawsze posiada zabarwienie. Im wyższe stężenie, tym intensywniejszy kolor. Roztwory, które są przezroczyste, to prawdopodobnie srebra jonowe. Są rozpuszczone w wodzie, tj. sól lub cukier, przez co są sprowadzane do postaci jonowej.

Dlaczego srebro koloidalne ARGENTUM200® jest sprzedawane w plastikowej butelce?
Srebro koloidalne Argentum200 ® pozostaje stabilne w butelce z tworzywa sztucznego (PET) i nie wymaga szklanego opakowania. Nie jest również wrażliwe na działanie promieniowania UV. Tylko niejonowe srebro ma takie właściwości, wiele produktów reklamowanych jako srebro koloidalne to produkty jonowe, które muszą być przechowywane w szkle, ponieważ tracą właściwości przy kontakcie z plastikiem.

Jaka jest wielkość cząsteczek w srebrze koloidalnym ARGENTUM200®?
Srebro koloidalne Argentum200 ® zawiera cząsteczki srebra o wymiarach w większości 5-15 nm, w postaci niejonowych drobin metalu. Dzięki tak małemu wymiarowi cząsteczek maja one maksymalnie dużą łączna powierzchnię aktywna decydującą o skuteczności produktu.

Jak odróżnić prawdziwe srebro koloidalne od nieskutecznych soli srebra?
Wystarczy dodać do roztworu sól kuchenną i wymieszać. Jeśli spowoduje to pojawienie się mlecznego zabarwienia jest to dowodem na obecność soli srebra.


skład: Aqua, colloidal silver.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów