Infolinia: 889 133 333

Maść rozgrzewająca z kapsaicyną przeznaczona jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. Produkt może stosowany być w przebiegu dolegliwości bólowych w obrębie mięśni i stawów. Maść rozgrzewająca marki NEOCLINIC jest wygodna i łatwa w zastosowaniu. Produkt należy w niewielkiej ilości nanieść na oczyszczony i osuszony obszar skóry, w obrębie bolącego mięśnia lub stawów. Następnie, przy pomocy okrężnych ruchów należy wmasować maść i pozostawić ją do całkowitego wchłonięcia. Pamiętaj o tym, aby po zastosowaniu produktu dokładnie umyć ręce.

UWAGA! W przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów niepożądanych po pierwszym zastosowaniu (w tym zmian skórnych, pieczenia oraz/lub swędzenia), należy natychmiast zaprzestać dalszego używania maści rozgrzewającej.

 

Warunki przechowywania: Maść rozgrzewającą z kapsaicyną należy przechowywać w chłodnym, suchym i wolnym o działania promieni słonecznych miejscu (najlepiej w apteczce). Przechowuj maść poza zasięgiem dzieci i zużyj ją przed upływem terminu podanego na opakowaniu.


Aqua, paraffinum liquidum, isopropyl myristate, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, alcohol, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, niacinamide, capsicum frutescens resin, propylene glycol, pinus pinaster oil, melaleuca alternifolia leaf oil, xanthan gum, glucosamine sulfate, sodium chondroitin sulfate.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów