Infolinia: 889 133 333
MSM proszek 500g


Choroby stawów to jedne z bardziej dokuczliwych dolegliwości pojawiających się w naszym społeczeństwie. Kluczem do zachowania sprawności całego ciała na długie lata jest zdrowa i pełnowartościowa dieta. Jednak przy wymagającym trybie życia oraz nadmiernym stresie, często konieczna może być odpowiedzialna suplementacja uzupełniająca ewentualne braki składników mineralnych niezbędnych dla organizmu. MSM to organiczne związki siarki stosowane jako suplement wspierający prawidłową budowę tkanki łącznej. Bardzo często wybierają go sportowcy - szczególnie biegacze i kolarze. Coraz szerzej bada się również jego korzystny wpływ na pacjentów z osteoporozą lub reumatoidalnym zapaleniem stawów. Zapoznaj się z właściwościami tego suplementu i poznaj korzyści z jego regularnego stosowania!

Składniki: MSM metylosulfonylometan (Methyl Sulphonyl-Methane).

Porcję produktu tj.: 2 g (1 miarka-2ml) rozpuścić w 100 ml wody lub mleka spożywać raz dziennie, najlepiej po posiłku, spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów