Infolinia: 889 133 333
Jabłczan magnezu

Magnez to jeden z najważniejszych makroelementów w diecie człowieka. W naszym ciele znajduje się średnio 22-26 g tego składnika mineralnego! Bierze on udział w niezliczonych procesach, odpowiadając za prawidłowe funkcjonowanie układu mięśniowego, kostnego oraz nerwowego. Jest również niezbędnym składnikiem wielu przemian metabolicznych, pełniąc funkcję kofaktora licznych enzymów. Odpowiednia podaż tego składnika mineralnego jest zatem konieczna dla zachowania zdrowia oraz siły fizycznej i psychicznej. Wysokiej jakości suplementy, takie jak Jabłczan magnezu Forte pomagają zaspokoić potrzeby organizmu na ten pierwiastek, co wpływa korzystnie niemal na każdy aspekt funkcjonowania naszego organizmu!

Badania kliniczne wykazały, że spożywanie dużych ilości magnezu wiązało się z istotnym statystycznie zmniejszonym subiektywnym poczuciem lęku czy niepokoju. Pozytywne wskazania otrzymano również w przypadku badania wpływu suplementacji na bezsenność. Łagodzenie dolegliwości takich jak stany lękowe, depresja czy bezsenność mogą wiązać się z regulacyjnym wpływem magnezu na układ nerwowy.

Zastosowanie:
Dzienna porcja preparatu Magnez Forte to trzy miarki proszku – 3g. Substancję należy rozpuścić w 100-150 ml chłodnej wody i spożywać od razu po przygotowaniu.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów