Infolinia: 889 133 333
Dziecięce żelki DHA dostarczają 600 mg czystych kwasów omega-3 w postaci, którą dzieci uwielbiają.

Children's DHA Gummies 600mg (30 żelków) to suplement diety zawierający kwas dokozaheksaenowy (DHA) pochodzący z oleju rybnego. DHA jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania mózgu, oczu i układu nerwowego u dzieci. Żelki mają smak owocowy i nie zawierają sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów. Każda porcja (2 żelki) dostarcza 600 mg DHA, co odpowiada zalecanemu dziennemu spożyciu dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Suplement jest łatwy w użyciu i przyjazny dla dzieci, ponieważ nie powoduje odbijania się rybą ani nie ma ryzyka zadławienia się kapsułką. Children's DHA Gummies 600mg (30 żelków) to doskonały sposób na zapewnienie dzieciom odpowiedniej ilości DHA, która wspiera ich zdrowie i rozwój.


Składniki: Oczyszczony olej z ryb głębinowych (z sardeli i sardynek), ksylitol, woda oczyszczona, sorbitol, żelatyna, cytrynian sodu, kwas jabłkowy, naturalny aromat, ekstrakt papryki (barwnik), stewia, olej rzepakowy.

Skład w dziennej porcji (w 1 żelku) Kalorie 10kcal, Całkowita zawartość tłuszczu 1g, Tłuszcze nasycone 0g, Tłuszcze trans 0g, Całkowita zawartość kwasów omega-3 600mgDHA (kwas dokozaheksaenowy) 355mgEPA (kwas eikozapentaenowy) 145mg, Inne omega-3 100mg

SPOSÓB UŻYCIA:
Dzieci w wieku 3-6 lat - 1 żelek dziennie

PRZECIWWSKAZANIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy zachować ostrożność w przypadku uczulenia na jod lub stosowania produktów rozrzedzających krew.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: Nordic Naturals

Dystrybutor w Polsce: Olivit

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów