Infolinia: 889 133 333
Jak to jest trzymać w dłoniach skarb natury, małą roślinkę? A gdyby tak mieć małą cześć Krety na wyciągnięcie ręki, tylko dla siebie?

Nasiona szałwii, które Ci powierzyliśmy, pochodzą z naszych organicznych upraw. Zebraliśmy je dla ciebie ręcznie i przygotowaliśmy z wielką troską.
Co powiesz na małe wyzwanie? Zajmij się powierzonymi nasionami, zasadź je i podlewaj...
Daj im trochę czasu, a za kilka miesięcy będziesz mógł cieszyć się zielonymi listkami szałwii.

Wykorzystaj je do zrobienia naparu, nadaj swoim potrawom nieco świeżego aromatu lub po prostu podziwiaj ich piękno...
Nasiona szałwii kreteńskiej (Salvia fruticosa) od Tofillo w papierowej karcie wraz  z instrukcją siewu.

Nasiona szałwii kreteńskiej do wysiewu domowego Tofillo to produkt wysokiej jakości, który pozwala na uzyskanie aromatycznych i leczniczych ziół w domowym ogródku lub na balkonie. Szałwia kreteńska (Salvia pomifera) jest rośliną wieloletnią, odporną na suszę i niskie temperatury. Ma silnie owłosione liście i niebieskofioletowe kwiaty.
Jest ceniona za swoje właściwości antyseptyczne, przeciwzapalne i przeciwgrzybicze. Można ją stosować jako przyprawę do potraw mięsnych i rybnych, napar do płukania gardła i jamy ustnej oraz olejek do masażu i aromaterapii.
Nasiona szałwii kreteńskiej do wysiewu domowego Tofillo są łatwe w uprawie i pielęgnacji. Wystarczy wysiać je wiosną lub jesienią w żyznej i przepuszczalnej glebie, zapewnić im umiarkowane podlewanie i regularne przycinanie.
Rośliny osiągają wysokość około 50 cm i kwitną od czerwca do września. Nasiona szałwii kreteńskiej do wysiewu domowego Tofillo to doskonały wybór dla wszystkich miłośników ziół i naturalnych lekarstw.Producent: Tofillo

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów