Infolinia: 889 133 333
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów Nemechek Autonomic Recovery California USA. 

Oliwa rekomendowana do protokołu Nemechek® (autyzm dziecięcy).

Najwyższej jakości oliwa (z oliwek) pierwszego tłoczenia jest kluczowym składnikiem uznanego na całym Świecie protokołu Nemechek®. Nemechek Gold Olio Medico została przygotowana tak, aby dostarczać co najmniej 5mg prozdrowotnych polifenoli w 30ml kwasu oleinowego, czyli taką ilość, która przy codziennym spożyciu zapewnia korzyści prozdrowotne. Olio Medico została przygotowana w celu spełnienia specyfikacji Dr. Patricka Nemechek dla wysokiej zawartości polifenoli, a zarazem znakomitego smaku. Pochodzi z drzew uprawianych w słonecznej Kalifornii, spełnia surowe warunki certyfikacji C.O.O.C.

Zaawansowane technologicznie opakowanie jest idealne do długotrwałego przechowywania oliwy. Warstwa wewnętrzna folii blokuje szkodliwe działanie światła, całkowicie zapobiega utracie polifenoli i nie pozwala na przedostawanie się tlenu uszkadzającego oliwę podczas jej dozowania. Ze względu na bardzo niską masę opakowania doskonale nadaje się do taniej wysyłki w dowolne miejsca Świata. 

Olio Organic najlepiej spożywać na surowo, jako oliwę do maczania chleba, można ją również dodawać do dresingów lub polewać potrawy. Uwaga: gotowanie w wyższych temperaturach może spowodować ulatnianie się ważnych polifenoli.

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków podaje, że dzienne spożycie 1,5 do 2 łyżek stołowych (19,5 - 30ml) oliwy o określonych parametrach wpływa korzystnie na działanie układu krążenia. Jeśli jesteś pod nadzorem lekarza z powodu jakiejkolwiek alergii, choroby, przyjmujesz leki na receptę lub karmisz piersią, skontaktuj się z lekarzem przed dodaniem jakichkolwiek nowych suplementów do swojej codziennej diety.

Każde 750ml opakowanie Olio Medico zawiera 50 porcji x 1 łyżka stołowa (15ml) lub 150 porcji x 1 łyżeczka (5ml) dawek oliwy z pierwszego tłoczenia certyfikowanej przez California Olive Oil Council (C.O.O.C.).

Producent: Nemechek Autonomic Recovery

  • Opakowanie: bag
  • Gatunek oliwek: Brak informacji
  • Region pochodzenia: USA, California
  • Oświadczenie zdrowotne EU 432/2012 Tak
  • Wysoko polifenolowe: Nie
  • Ilość polifenoli: 429 gallic eq mg/kg
  • Wczesny zbiór: Nie
  • Oliwa niefiltrowana: Nie
  • Oliwa smakowa: Nie

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów