Infolinia: 889 133 333
Lampy solne (jonizujące) dzięki delikatnemu światłu sprawdzą się w terapii kolorami, a także podczas codziennej higieny snu, co pozytywnie wpływa na jego jakość.

Oprócz funkcji dekoracyjnej, lampa będzie stanowiła naturalny jonizator w pomieszczeniach, gdzie znajduje się komputer lub telewizor. Wykonane z kryształu soli lampy efektywnie podnoszą poziom jonów ujemnych w pomieszczeniu. Efekt jonizacji w lampach solnych wpływa na jakość powietrza i samopoczucie. Żarówka ogrzewająca lampę od wewnątrz będzie dodatkowo potęgowała efekt jonizacji. Ciepłe światło sprawdzi się idealnie podczas medytacji i odpoczynku.

Zamawiając lampę solną otrzymujesz:
bryłę soli himalajskiej o nieregularnym kształcie na drewnianej podstawce
kabel elektryczny o długości ok 150 cm 250 V
żarówka E14 - 230 V

Sposób czyszczenia:
Lampę odłącz od zasilania i przetrzyj wilgotną ściereczką. Wnętrze lampy najlepiej czyścić na sucho. Lamp solnych nie należy namaczać ani myć pod bieżącą wodą!Uwagi i przechowywanie:
Lampę solną przechowuj w suchym miejscu. Sól posiada właściwości higroskopijne, przechowywanie w chłodnym i wilgotnym miejscu będzie skutkowało absorbowaniem i skraplaniem wody. Nie zaleca się przechowywania i korzystania z lampy w łazience. Produkt naturalny - kształt i kolor mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych na zdjęciu.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów