Infolinia: 889 133 333
Żen-szeń syberyjski (Eleuterokok kolczasty) jest rośliną leczniczą o długiej tradycji w medycynie wschodniej. Surowcem zielarskim są kłącza i rozłogi, które zawierają wiele substancji aktywnych, takich jak eleuterozydy, flawonoidy, polisacharydy czy fitosterole. Żen-szeń syberyjski ma działanie adaptogenne, czyli pomaga organizmowi dostosować się do stresu i zmieniających się warunków środowiskowych. Ponadto wspomaga układ odpornościowy, nerwowy i krążenia, poprawia wydolność fizyczną i umysłową oraz łagodzi zmęczenie i osłabienie .

Żen-szeń syberyjski jest produktem najwyższej jakości. Korzeń cięty żen-szenia syberyjskiego można zaparzać jako herbatę lub dodawać do potraw jako aromatyczny dodatek. Produkt jest pakowany w foliowe opakowanie z zamknięciem strunowym, które zapewnia świeżość i trwałość produktu.

Żeń-szeń syberyjski  to doskonały wybór dla osób szukających naturalnego sposobu na poprawę zdrowia i samopoczucia.

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.


Najprostszą i zarazem najskuteczniejszą formą używania żeń-szenia jest żucie wysuszonych korzeni.

Żucie korzeni:

1gram żeń-szenia żuć około 10-15 minut. Dla poprawy smaku można żuć z miodem.

Napar:

1-2 łyżki surowca zalać 1 szklanką wrzącej wody; odstawić na 45 minut, przecedzić. Pić rano i w południe po 100-200 ml naparu.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów