Infolinia: 889 133 333
Czy szukasz naturalnego i pełnowartościowego suplementu diety? Jeśli tak, to Spirulina grecka 120 tabletek (48g) BIO** jest idealnym wyborem dla Ciebie! Spirulina to 100% naturalny produkt, łatwo przyswajalny (do 95%), zawierający szerokie spektrum składników odżywczych, dzięki czemu stanowi kompletny pokarm. Liczne badania niezależnych naukowców pokazują, że spirulina jest bogata w:

- Białko: 55-70% suchej masy, wysokiej jakości białko bogate w niezbędne aminokwasy (izoleucyna, leucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina, treonina, tryptofan, walina)
- Witaminy: duże spektrum głównie witaminy B12 i prowitaminy A (beta-karoten); witaminy z grupy B rozpuszczalne w wodzie (B1 lub tiamina, B2 lub ryboflawina, B3 lub niacyna, B6), a także witamina E rozpuszczalna w tłuszczach
- Niezbędne lipidy: zwłaszcza wielonienasycone kwasy tłuszczowe kwas gamma-linolenowy (GLA) i kwas linolowy (LA), a także sulfonolipidy
- Metale/pierwiastki śladowe: wapń, żelazo, mangan, cynk, magnez, miedź, chrom, selen
- Antyoksydanty: fikocyjanina, karotenoidy, ksantofile itp.
- Funkcjonalne polisacharydy zawierające siarkę. Bez jodu

Producentem tego produktu jest **Spirulina Nigrita**, firma z Grecji specjalizująca się w uprawie i przetwarzaniu spiruliny. Nie zwlekaj i zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie z pomocą spiruliny!

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów