Infolinia: 889 133 333
Fantastyczne krople Manuka firmy Wedderspoon są dostępne w pudełku zawierającym 20 czystych, pojedynczo pakowanych kropli miodu Manuka z eukaliptusem i propolisem. Są wykonane z naturalnych i autentycznych składników; powolne rozpuszczanie tych pysznych kropli całkowicie pokrywa gardło i jest idealne na ból gardła i przeziębienie.

Ta unikalna receptura, opracowana przez prawdziwych rzemieślników, oferuje najwyższe standardy jakości. Bez dodatku glukozy nasze krople Manuka są prezentowane w opakowaniu przyjaznym dla środowiska.

Te czyste krople miodu Manuka to:

ZATWIERDZONE PRZEZ SPOŁECZEŃSTWO WEGETARIAŃSKIE
SKŁADNIKI ORGANICZNE
BEZ DODATKÓW
BEZ KONSERWANTÓW I CHEMIKALIÓW
BEZ SZTUCZNYCH SMAKÓW I BARWNIKÓW
BEZ SZTUCZNYCH SUBSTANCJI SŁODZĄCYCH
BEZ ORZECHÓW I MLEKA

Wedderspoon Manuka Honey Drops są idealne do podróżowania bez bałaganu w pojemnikach z miodem i przy minimalnej ilości płynów w samolotach i na lotniskach Wedderspoon Manuka Honey Drops stają się idealną odpowiedzią.

Wedderspoon Manuka Drops są wolne od GMO, nie zawierają orzeszków ziemnych, soi i orzechów drzewnych, nie zawierają nabiału ani jajek. Ponadto nie zawierają pszenicy, jęczmienia ani żyta, sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów i nie zawierają siarczynów. Wszystkie składniki są organiczne, pozyskiwane i produkowane w sposób zrównoważony.
Składniki

Cukier trzcinowy, miód Manuka (16%), syrop z brązowego ryżu, olejek cytrynowy, olejek eukaliptusowy i propolis.

Odpowiedni dla wegetarian.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów