Infolinia: 889 133 333
Jabłczan magnezu poleca się wszystkim osobom, które cierpią z powodu przewlekłego zmęczenia, ze względu na zawartość kwasu jabłkowego w większości komórek naszego organizmu. Jabłczan magnezu to jedna z najlepiej przyswajalnych form tego pierwiastka. Polecany osobom aktywnym fizycznie, osobom starszym oraz dzieciom.

Skład: magnez /jabłczan magnezu/

Dzienna porcja preparatu Magnez Forte to trzy miarki proszku – 3g. Substancję należy rozpuścić w 100-150 ml chłodnej wody i spożywać od razu po przygotowaniu.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Magnez bierze udział w niezliczonych procesach, odpowiadając za prawidłowe funkcjonowanie układu mięśniowego, kostnego oraz nerwowego. Jest również niezbędnym składnikiem wielu przemian metabolicznych, pełniąc funkcję kofaktora licznych enzymów. Odpowiednia podaż tego składnika mineralnego jest zatem konieczna dla zachowania zdrowia oraz siły fizycznej i psychicznej. Wysokiej jakości suplementy, takie jak Jabłczan magnezu Forte pomagają zaspokoić potrzeby organizmu na ten pierwiastek, co wpływa korzystnie niemal na każdy aspekt funkcjonowania naszego organizmu!

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów