Infolinia: 889 133 333
Mleko UHT Wypasione o smaku czekoladowym Mlekovita to pyszny i zdrowy napój dla całej rodziny. Zawiera naturalne składniki odżywcze, takie jak białko, wapń i witaminy A, B1, B2 i D. Nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników. Jest idealne do picia na śniadanie, podwieczorek lub kolację. Można je również wykorzystać do przygotowania deserów i ciast.

Nie wymaga przechowywania w lodówce przed otwarciem. Ma długi termin przydatności do spożycia - 180 dni od daty produkcji.

Mleko UHT Wypasione o smaku czekoladowym Mlekovita to produkt wysokiej jakości firmy Mlekovita - jednego z największych producentów mleka i nabiału w Polsce. Firma ta posiada ponad 90-letnie doświadczenie i tradycję w branży mleczarskiej. Oferuje szeroki asortyment produktów dla różnych grup konsumentów.

Jeśli szukasz smacznego i zdrowego napoju mlecznego o smaku czekoladowym, wybierz Mleko UHT Wypasione o smaku czekoladowym Mlekovita. To doskonały sposób na urozmaicenie codziennej diety i dostarczenie organizmowi niezbędnych składników odżywczych.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów