Infolinia: 889 133 333
Diktamo tradycyjnie jest używane jako roślina lecznicza. Od czasów starożytnych uważane za PANACEUM, lekarstwo na każdą chorobę oraz sposób na ochronę i wzmocnienie organizmu Dittany jest skutecznym przeciwutleniaczem, wzmacnia mechanizmy obronne organizmu, zwalcza powstawanie wolnych rodników oraz działanie szkodliwych czynników w organizmie. Łagodzi kaszel związany z przeziębieniem, zapaleniem migdałków i bólem gardła. Jest uważany za lek żołądkowo-jelitowy na dolegliwości i łagodne zaburzenia żołądkowe. Posiada właściwości lecznicze i ściągające przeciwzapalne dziąseł.

Jego głównymi składnikami są karwakrol 68,96%, β-fallandren 18,34% i p-kminek 4,68%, substancje o doskonałych właściwościach przeciwutleniających, przeciwdrobnoustrojowych i ściągających.

Do przygotowania podgrzej wodę w rondelku o pojemności 200 ml, jak tylko zacznie się gotowanie, dodaj Diktamo 0,5-1g i pozostaw na ogniu jeszcze przez kilka sekund, zdejmij z ognia i pozostaw pod przykryciem na 3-5 minut. Pij na zimno, jeśli chcesz, dodaj trochę skórki pomarańczowej i miodu. Nie jest odpowiednie dla dzieci i kobiet w ciąży.

Składniki: Origanum Dictamnus (dittany of Crete)

Producent: Evergetikon

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów