Infolinia: 889 133 333
Zdrowie w odżywianiu - Biofunkcjonalne Umami Naturalna żywność biofunkcjonalna o doskonałym smaku i określonym maksymalnym dziennym spożyciu. Wspomaga naturalne funkcjonowanie organizmu i układu odpornościowego, zmniejszając ryzyko chorób przewlekłych. Aktywne składniki zawarte w oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia wraz z olejkami esencjonalnymi z lebiodki, szałwii, tymianku i oregano w określonych proporcjach, działają synergistycznie. Wiele badań dowiodło, że taka kombinacja oliwy i ziół wykazuje działanie tonizujące, przeciwdrobnoustrojowe, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, antyseptyczne, wykrztuśne, przeciwzapalne, ściągające, przeciwnadciśnieniowe.

Bogactwo przeciwutleniaczy, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, polifenoli i innych substancji przyczyniają się do redukcji stanów zapalnych. Kompozycja polecana również przeciw infekcjom gardła i płuc, bólom brzucha i chronicznemu zmęczeniu, aktywizuje również przemianę materii. Zioła i oliwa chronią przed chorobami układu krążenia, tzw. stresem oksydacyjnym.

Niektóre zawarte w nim substancje jak skwalen i lignany chronią przed nowotworami. Ostatnie badania wykazały, że lebiodka, szałwia i tymianek, w odpowiednich proporcjach, przyspieszają powrót do zdrowia łagodnych objawów koronawirusa Covid-19, a także działają zapobiegawczo.

Ostrzeżenia: Nie zaleca się przyjmowania produktu w przypadku leczenia przeciwzakrzepowego. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub przyjmujesz leki. Ten produkt nie jest przeznaczony do zapobiegania, ani leczenia jakiejkolwiek choroby.

Maksymalne dzienne spożycie: 0,7 ml (do 20 rozpyleń) dwa razy dziennie.

Zalecane do spożywania na surowo, do chleba, w sałatkach, na pomidorach, na serze feta, na sucharkach, na jajkach, na grillowanym mięsie lub innych Twoich ulubionych potrawach - przyprawiaj olejem Umami cokolwiek na co masz ochotę

Składniki: oliwa z oliwek extra virgin, olejki esencjonalne diktamo z Krety (dictamo, dittany, lebiodka kreteńska), tymianek, szałwia, oregano.

Producent: Evergetikon

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów