Infolinia: 889 133 333
Musli Pora Detoksu to produkt na bazie owsa z składnikami usuwającymi toksyny z organizmu. Składniki produktu bogate są w błonnik. W skład dania wchodzą m.in. truskawki, migdały, cykoria, babka jajowata, ostropest plamisty. Babka jajowata zawiera błonnik pokarmowy, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie jelit. Ostropest plamisty zawiera sylimarynę, której przypisywane jest działanie chroniące wątrobę przed działaniem związków toksycznych. Musli jest bez dodatku cukru. Opakowania jest kompostowalne – można je wyrzucić do pojemnika na BIO śmieci.

Śniadanie lub przekąska w 5 minut! Produkt na bazie owsa, ze składnikami ułatwiającymi detoksykację organizmu. Produkt szczególnie bogaty w błonnik. W skład dania wchodzą m.in. ostropest plamisty i babka jajowata. Produkt wegański bez dodatku cukru. Danie zawiera tylko naturalne składniki. Detoksykacja to trudne słowo, ale poczujesz się wyjątkowo! Wystarczy jedna porcja naszego musli spożywana regularnie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.

skład:
Płatki owsiane, płatki owsiane opiekane, płatki jaglane opiekane, truskawka liofilizowana, migdały, inulina z cykorii, kokos płatki, babka jajowata, konopia nasiona, ostropest.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów