-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Wysyłka od 10,99 zł
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
NOW FOODS Psyllium Husk Powder - Babka Płesznik (5,44 kg)
Nowość
Symbol:
733739059765
405.00
| Cena przesyłki | 10.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 733739059765 |
Zamówienie telefoniczne: 889133333
SKŁAD:
Sproszkowana babka płesznik (łuski/nasiona).
| Składniki | W dziennej porcji (1 płaska łyżeczka) |
| Kalorie | 30 kcal |
| Całkowita zawartość tłuszczu | 0 g |
| Węglowodany | 8 mg |
| Błonnik pokarmowy | 7 g |
| Błonnik rozpuszczalny | 6 g |
| Błonnik nierozpuszczalny | 1 g |
| Białko | 0 g |
| Sód | 10 mg |
| Potas | 87 mg |
| Żelazo | 1.5 mg |
SPOSÓB UŻYCIA:
Energicznie wymieszaj 1 płaską łyżeczkę dziennie z co najmniej 350 ml wody lub soku i natychmiast wypij.
Pamiętaj, aby pić dużo dodatkowych płynów przez cały dzień.
PRZECIWWSKAZANIA:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przyjmowanie tego produktu bez wystarczającej ilości płynu może spowodować zadławienie. Nie bierz tego produktu, jeśli masz trudności z połykaniem.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.