-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Wysyłka od 10,99 zł
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
NOW FOODS Omega-3 Molecularly Distilled (500 kaps.)
Nowość
Symbol:
733739016539
161.72
| Cena przesyłki | 10.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 733739016539 |
Zamówienie telefoniczne: 889133333
SKŁADNIKI:
Olej rybi (źródło kwasów Omega-3), żelatyna, gliceryna, woda, mieszanina tokoferoli z soi.
Zawiera ryby (sardele).
| Składniki | W dziennej porcji (2 kapsułki) |
| Kalorie | 20 kcal |
| Całkowita zawartość tłuszczu | 2 g |
| Naturalny koncentrat oleju rybnego | 2 g |
| Tłuszcze wielonienasycone | 1 g |
| Tłuszcze nasycone | 0.5 g |
| Tłuszcze jednonienasycone | 0.5 g |
| EPA (kwas eikozapentaenowy) | 360 mg |
| DHA (kwas dokozaheksaenowy) | 240 mg |
SPOSÓB UŻYCIA:
2 kapsułki raz dziennie z posiłkiem
PRZECIWWSKAZANIA:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Tylko dla dorosłych. Skonsultuj się z lekarzem jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, chorujesz lub przyjmujesz jakieś leki.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.