-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Wysyłka od 10,99 zł
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
NORDIC NATURALS Ultimate Omega, Lemon, 2840 mg (119 ml)
Nowość
Symbol:
768990017933
163.18
| Cena przesyłki | 10.99 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 768990017933 |
Zamówienie telefoniczne: 889133333
SKŁAD:
| Składniki | W dziennej porcji (1 łyżeczka 5 ml) |
| Kalorie | 45 kcal |
| Kalorie z tłuszczu | 45 kcal |
| Całkowita zawartość tłuszczu | 5 g |
| Tłuszcze nasycone | 0.2 g |
| Tłuszcze trans | 0 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Całkowita zawartość kwasów Omega-3 | 2840 mg |
| EPA (kwas eikozapentaenowy) | 1460 mg |
| DHA (kwas dokozaheksaenowy) | 1010 mg |
| Inne omega-3 | 370 mg |
Inne składniki: oczyszczony olej z ryb głębinowych (z anchois, sardynek), naturalny aromat cytrynowy, d-alfa-tokoferol, ekstrakt z rozmarynu.
SPOSÓB UŻYCIA:
1 łyżeczka (5 ml) dziennie z posiłkiem
PRZECIWWSKAZANIA:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Należy zachować ostrożność w przypadku uczulenia na jod, stosowania produktów rozrzedzających krew lub planowanej operacji.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Najlepiej spożyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.