-
Koszyk jest pusty
-
x
Wysyłka od 10,99 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
NORDIC NATURALS Ultimate Omega 2X with Vitamin D3 (60 kaps.)
| Cena przesyłki | 10.99 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 768990021558 |
Zamówienie telefoniczne: 889133333
SKŁAD:
| Składniki | W dziennej porcji (2 kapsułki) |
| Kalorie | 25 kcal |
| Kalorie z tłuszczu | 25 kcal |
| Całkowita zawartość tłuszczu | 2.5 g |
| Tłuszcze nasycone | 0 g |
| Tłuszcze trans | 0 g |
| Całkowita zawartość kwasów Omega-3 | 2150 mg |
| EPA (kwas eikozapentaenowy) | 1125 mg |
| DHA (kwas dokozaheksaenowy) | 875 mg |
| Inne omega-3 | 150 mg |
| Witamina D3 | 25 mcg |
Składniki:Witamina D3, kwas eikozapentaenowy (EPA), Kwas dokozaheksaenowy (DHA), oczyszczony olej z ryb głębinowych (z anchois, sardynek), żelatyna, gliceryna, woda, naturalny aromat cytrynowy, d-alfa-tokoferol, witamina D3 (cholekalcyferol w oliwie z oliwek), substancja konserwująca: ekstrakt z rozmarynu.
SPOSÓB UŻYCIA:
2 kapsułki dziennie z posiłkiem
PRZECIWWSKAZANIA:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Należy zachować ostrożność w przypadku uczulenia na jod, stosowania produktów rozrzedzających krew lub planowanej operacji.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.