-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Wysyłka od 10,99 zł
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
NORDIC NATURALS Nordic Berries Original Flavor (200 żelek)
Nowość
Symbol:
768990301247
147.97
| Cena przesyłki | 10.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 768990301247 |
Zamówienie telefoniczne: 889133333
SKŁAD:
| Składniki | W dziennej porcji (4 żelki) |
| Kalorie | 35 kcal |
| Kalorie z tłuszczu | 0 kcal |
| Całkowita zawartość tłuszczu | 0 g |
| Węglowodany | 9 g |
| Cukry | 8 g |
| Witamina C (jako kwas askorbinowy) | 40 mg |
| Wapń | 20 mg |
| Sód | 20 mg |
| Cynk (cytrynian cynku) | 8 mg |
| Witamina E (octan d-alfa tokoferylu) | 6.7 mg |
| Magnez | 5 mg |
| Kwas pantotenowy | 2.5 mg |
| Witamina A (beta-karoten) | 1.5 mg |
| Witamina B6 | 1 mg |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0.85 mg |
| Tiamina (witamina B1) | 0.7 mg |
| Biotyna | 150 mcg |
| Kwas foliowy | 100 mcg |
| Jod | 35 mcg |
| Witamina D3 | 10 mcg |
| Cholina | 10 mcg |
| Inozytol | 10 mcg |
| Witamina B12 | 3 mcg |
Inne składniki: organiczny cukier, organiczny syrop z tapioki, woda oczyszczona, pektyna, naturalny aromat cytrusowy (w oleju słonecznikowym), kwas cytrynowy, kwas fumarowy, cytrynian sodu, utwardzony syrop ryżowy.
SPOSÓB UŻYCIA:
Dzieci powyżej 3 lat i starsze - 4 żelki dziennie z posiłkiem. Należy dokładnie przeżuć każdego żelka.
PRZECIWWSKAZANIA:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.