-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Wysyłka od 10,99 zł
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
NORDIC NATURALS Complete Omega (180 kaps.)
Nowość
Symbol:
768990037702
197.08
| Cena przesyłki | 10.99 |
| Dostępność |
Duża dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 768990037702 |
Zamówienie telefoniczne: 889133333
SKŁAD:
| Składniki | W dziennej porcji (2 kapsułki) |
| Kalorie | 20 kcal |
| Kalorie z tłuszczu | 20 kcal |
| Całkowita zawartość tłuszczu | 2 g |
| Tłuszcze nasycone | 0.4 g |
| Tłuszcze trans | 0 g |
| Całkowita zawartość kwasów Omega-3 | 565 mg |
| EPA (kwas eikozapentaenowy) | 270 mg |
| DHA (kwas dokozaheksaenowy) | 180 mg |
| Omega-6 | 240 mg |
| Omega-9 | 225 mg |
| Kwas oleinowy | 180 mg |
| Inne omega-3 | 115 mg |
| GLA (kwas gamma-linolenowy) | 70 mg |
Inne składniki: oczyszczony olej z ryb głębinowych (z anchois, sardynek), żelatyna, woda, gliceryna, naturalny aromat cytrynowy, olej z nasion ogórecznika lekarskiego, d-alfa-tokoferol, ekstrakt z rozmarynu.
SPOSÓB UŻYCIA:
2 kapsułki dziennie z posiłkiem
PRZECIWWSKAZANIA:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Należy zachować ostrożność w przypadku uczulenia na jod, stosowania produktów rozrzedzających krew lub planowanej operacji.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.