-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Wysyłka od 10,99 zł
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
NORDIC NATURALS Arctic Cod Liver Oil Orange (473 ml)
Nowość
Symbol:
768990547874
210.52
| Cena przesyłki | 10.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 768990547874 |
Zamówienie telefoniczne: 889133333
SKŁAD:
| Składniki | W dziennej porcji (1 łyżeczka) |
| Kalorie | 45 kcal |
| Kalorie z tłuszczu | 45 kcal |
| Całkowita zawartość tłuszczu | 5 g |
| Tłuszcze nasycone | 1 g |
| Tłuszcze trans | 0 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Witamina A | 276 mcg |
| Całkowita zawartość kwasów Omega-3 | 1060 mg |
| w tym: | |
| EPA (kwas eikozapentaenowy) | 340 mg |
| DHA (kwas dokozaheksaenowy) | 510 mg |
| Inne Omega-3 | 210 mg |
Inne składniki: oczyszczony olej z wątroby arktycznego dorsza, naturalny aromat pomarańczowy, d-alfa-tokoferol, ekstrakt z rozmarynu.
SPOSÓB UŻYCIA:
1 łyżeczka dziennie z posiłkiem
PRZECIWWSKAZANIA:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.
Skonsultuj się z lekarzem przed zażyciem tego produktu jeśli jesteś uczulony na jod, przyjmujesz leki rozrzedzające krew lub spodziewasz się operacji.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.