-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Wysyłka od 10,99 zł
0
twój koszyk
0,00 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
NORDIC NATURALS Arctic Cod Liver Oil Lemon (180 kaps.)
Nowość
Symbol:
768990578854
182.06
| Cena przesyłki | 10.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 768990578854 |
Zamówienie telefoniczne: 889133333
SKŁAD:
| Składniki | W dziennej porcji (1 kapsułka) |
| Kalorie | 8.3 kcal |
| Kalorie z tłuszczu | 8.3 kcal |
| Całkowita zawartość tłuszczu | 1 g |
| Tłuszcze nasycone | 0.2 g |
| Tłuszcze trans | 0 g |
| Cholesterol | 3.33 mg |
| Witamina A | 180 mcg |
| Całkowita zawartość kwasów Omega-3 | 250 mg |
| w tym: | |
| EPA (kwas eikozapentaenowy) | 80 mg |
| DHA (kwas dokozaheksaenowy) | 120 mg |
| Inne Omega-3 | 50 mg |
Inne składniki: oczyszczony olej z wątroby arktycznego dorsza, żelatyna, woda, gliceryna, naturalny aromat cytrynowy, d-alfa-tokoferol, ekstrakt z rozmarynu.
SPOSÓB UŻYCIA:
1 kapsułka dziennie z posiłkiem
PRZECIWWSKAZANIA:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.
Skonsultuj się z lekarzem przed zażyciem tego produktu jeśli jesteś uczulony na jod, przyjmujesz leki rozrzedzające krew lub spodziewasz się operacji.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.