-
Koszyk jest pusty
-
x
Wysyłka od 10,99 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
NORDIC NATURALS Algae Omega (120 kaps.)
| Cena przesyłki | 10.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 768990016189 |
Zamówienie telefoniczne: 889133333
SKŁAD:
| Składniki | W dziennej porcji (2 kapsułki) |
| Kalorie | 10 kcal |
| Kalorie z tłuszczu | 10 kcal |
| Całkowita zawartość tłuszczu | 1 g |
| Tłuszcze nasycone | 0 g |
| Tłuszcze trans | 0 g |
| Całkowita zawartość kwasów Omega-3 | 715 mg |
| EPA (kwas eikozapentaenowy) | 390 mg |
| DHA (kwas dokozaheksaenowy) | 195 mg |
| Inne omega-3 | 130 mg |
Inne składniki: olej z alg morskich, wysoko oleinowy olej słonecznikowy, lecytyna słonecznikowa, naturalne mieszane tokoferole, palmitynian askorbylu, ekstrakt z rozmarynu, modyfikowana skrobia kukurydziana, karagen, gliceryna, sorbitol, woda, mączka chleba świętojańskiego.
SPOSÓB UŻYCIA:
2 kapsułki dziennie z jedzeniem
PRZECIWWSKAZANIA:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Należy zachować ostrożność w przypadku uczulenia na jod lub stosowania produktów rozrzedzających krew.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Nie używać, jeśli plomba zabezpieczająca przed otwarciem jest uszkodzona lub jej brakuje.