Infolinia: 889 133 333
Miód pszczeli malinowy 1kg H&H
Prywatna Pasieka Jerzy & Adrian Hammer

Miód malinowy pozyskiwany jest w Pasiece H&H - Pasieka Jerzy & Adrian Hammer. Trudno o lepszy dom dla pszczół.

Miód malinowy ma łagodny słodki smak, delikatny aromat malin oraz złocistą barwę. Po krystalizacji staje się kremowy i jaśnieje.

Miód malinowy jest uwielbiany wśród dzieci, dzięki czemu już dla najmłodszych może stać się zamiennikiem pospolitego cukru. Przede wszystkim sięgnąć po ten miód powinny osoby z miażdżycą, schorzeniami górnych dróg oddechowych oraz z problemami żołądkowymi.

Najczęściej stosuje się go podczas przeziębienia i chorobach górnych dróg oddechowych. Głównie ze względu na jego działanie rozgrzewające, przeciwgorączkowe i napotne. Wzmacnia on także naszą odporność. Wspomaga również pracę mięśnia sercowego. Miód malinowy zawiera cukry proste, które są bardzo dobrze przyswajane przez nasz organizm. To sprawia, że stanowią one odpowiednią dawkę energii, dlatego spożywanie nektaru z malin jest szczególnie polecane dla osób, które ciężko pracują fizycznie bądź umysłowo. Miód z malin jest bogaty w składniki odżywcze, minerały, witaminy. Powoduje to że wpłynie on doskonale na nasze zdrowie i kondycję.

Miód malinowy możemy stosować w naszej kuchni na wiele różnych sposobów. Stanowi on doskonały dodatek do rozgrzewającej herbaty, domowych lodów oraz koktajli owocowych. Doskonały dodatek do pieczywa, owsianki i musli. Może być składnikiem dressingów i marynat. Uwielbiany przez dzieci.WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać na półce w temperaturze pokojowej, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

SKŁAD: 100% miód malinowy

Historia pasieki sięga lat 40-tych, około roku 1995 liczba pni (pszczelich rodzin wraz z ulem i plastrami) zaczęła z sezonu na sezon rosnąć, by na przełomie 2003/2004 roku przekroczyć setkę. Obecnie nasza pasieka liczy około 250 pni pszczelich wielkopolskich. Firma posiada w pełni wyposażoną pracownię pszczelarską. Oprócz pasiek stacjonarnych prowadzone są też pasieki wędrowne - wszystko po to, by osiągnąć jak najlepszą jakość miodów. W 2009 roku pasieka wygrała konkurs na najlepszą Pasiekę Towarową Podkarpacia, a ich miody często zajmują wysokie miejsca w konkursach.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów