Infolinia: 889 133 333
Miód malinowy nektarowy.

PRODUCENT Gospodarstwo Rolne Andrzej Jaworski

Jest to produkt naturalny więc może ulec krystalizacji.

Miód malinowy podchodzący z gospodarstwa rolnego Andrzeja Jaworskiego to produkt najwyższej jakości, który został uzyskany wyłącznie przy zastosowaniu naturalnych metod. Oznacza to, że nie znajdziesz w nim żadnych zbędnych substancji, które wpływają na jego wartości odżywcze lub walory smakowe.

Miód malinowy to prawdziwa skarbnica witamin, których dostarczanie jest niezbędne dla utrzymania dobrej odporności. Dlatego też, po ten miód powinniśmy sięgać szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy to najbardziej narażeni jesteśmy na działanie szkodliwych wirusów i bakterii.

Miód malinowy jest świetnym źródłem witaminy C, a także innych przeciwutleniaczy, które wspomagają ochronę naszego organizmu. Ponadto, odznacza się niepowtarzalnym smakiem i aromatem, który z pewnością przypadnie do gustu zarówno starszym, jak i młodszym.

Warunki przechowywania:
Miód malinowy powinien przechowywany być zawsze szczelnie zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego źródła promieni słonecznych. Pamiętaj także o tym, że proces krystalizacji jest całkowicie naturalny i charakterystyczny dla ekologicznych miodów, które odznaczają się najwyższą jakością. Spożyj produkt przed upływem terminu zdatności do spożycia, który został podany na opakowaniu.

Skład: naturalny miód malinowy -100%.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów