-
Koszyk jest pusty
-
x
Wysyłka od 10,99 zł
-
Koszyk jest pusty
-
x
-
LIFE EXTENSION Lecytyna Lecithin (454 g)
| Cena przesyłki | 10.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 737870020165 |
Zamówienie telefoniczne: 889133333
SKŁAD:
Lecytyna (granulki z odolejonej soi nie-GMO), substancja wiążąca: fosforan trójwapniowy.
| Składniki | W dziennej porcji (1 czubata łyżka) |
| Kalorie | 50 kcal |
| Kalorie z tłuszczu | 45 kcal |
| Całkowita zawartość tłuszczu | 5 g |
| Tłuszcze nasycone | 1.5 g |
| Węglowodany | 1 g |
|
Lecytyna (granulki z odolejonej soi nie-GMO) w tym: Fosfatydylocholina Fosfatydyloetanoloamina Fosfatydyloinozytol |
10 g : 2.3 g 2 g 1.4 g |
SPOSÓB UŻYCIA:
Przyjmuj 1 czubatą łyżkę stołową dziennie. Można dodać do płatków zbożowych lub zmieszać z sokami, zupami lub sosami sałatkowymi.
PRZECIWWSKAZANIA:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Skonsultuj się z lekarzem przed zażyciem tego produktu jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, chorujesz lub przyjmujesz jakieś leki.
SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.