Infolinia: 889 133 333
Naturalna Dabur pasta do zębów myje zęby, przynosi ona ulgę przy nadwrażliwości, a dodatkowo chroni dziąsła i zapobiega paradontozie. Pasta jest wzbogacona wyciągiem z goździka, który korzystnie wpływa na kondycję całej jamy ustnej.

Pasta znakomicie odświeża na długo oddech. Dokładnie myje szkliwo zębów - usuwa kamień i przebarwienia po np. czerwonym winie, a także, w przypadku osób palących - osad z nikotyny.

Zawarta w paście kora Symplocos racemosa stosowana jest w przypadku pielęgnacji dziąseł mających tendencję do krwawienia i gąbczenia się.
Pasta bardzo dobrze się pieni i pozostawia w ustach przyjemny posmak.

Opakowanie pasty Dabur jest wygodne w użytkowaniu, miękki plastik pozwala na wykorzystanie pasty do samego końca.

Pasta nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów i fluoru.

stosowanie:
Niewielką ilość pasty (wielkości ziarenka grochu) nanieść na szczoteczkę do zębów. Delikatnymi ruchami szczotkować zęby i dziąsła. Należy pamiętać o kolistych, powolnych ruchach i nie spieszyć się podczas mycia zębów. Dla najlepszego rezultatu należy pamiętać o myciu zębów po każdym posiłku.

SKŁAD:
Calcium carbonate, Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Carrageenan Aroma (Flavour), Herbal Extract (Anacyclus Pyrethrum (root) extract, Acacia Arabica (stem bark) extract, Mimusops Elengi (flower) extract, Symplocos racemose (bark) extract, Eugenia jambolana (fruit) extract), Sodium Silicate, Sodium Saccharin, Eugenol, Limonene

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów