Infolinia: 889 133 333
Herbata oolong charakteryzująca się delikatnym mlecznym zapachem i posmakiem.

100% herbata zielona oolong Chiny

Napar przygotowany z mieszanki Milk Oolong w smaku jest określany jako herbata delikatna. Posiada barwę złocistą i dość intensywny, mleczny aromat.

Herbata oolong milk jest rodzajem herbaty półfermentowanej, która ma charakterystyczny słodki i kremowy smak. Jest to wynik specjalnej obróbki liści herbaty parą mleczną, która nadaje im aromat i barwę. Pochodzi ona z Chin, ale jest popularna również w innych krajach Azji i na świecie.

Ma  wiele właściwości zdrowotnych, takich jak poprawa trawienia, obniżenie cholesterolu czy wspomaganie odchudzania. Jest to herbata łagodna, idealna do picia w ciągu dnia lub wieczorem.


Herbatę Milk Oolong można parzyć wielokrotnie nie tracąc na jej walorach aromatycznych i smakowych. Powyżej trzeciego parzenia zaleca się by wydłużyć czas parzenia o około 2 minuty tj. w sumie około 7 minut.

Herbaty Oolong zawierają mniej kofeiny niż herbaty czarne i herbaty zielone.


Sprzedawane produkty mogą różnić się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów