Infolinia: 889 133 333
OTO Malina liofilizowana 20g Otolandia

OtoLandia jest polską firmą, która zajmuje się produkcją i sprzedażą zdrowej żywności. Za cel przedsiębiorstwo postawiło sobie tworzenie jedzenia, które bazuje na prostym składzie, dobrze znanych surowcach i nie wymaga długiego czasu przygotowywania. W szerokim i różnorodnym asortymencie znajdują się między innymi: kulki ryżowe, warzywa liofilizowane, kaszki oraz owoce liofilizowane.

Kto nie lubi malin? Niestety nie możemy kupować ich przez cały rok, ale OtoLandia znalazła na to sposób i przygotowała maliny liofilizowane. Te malinowe kawałeczki posiadają niezwykle intensywny smak, zapach i kolor. Możesz je bezkarnie zajadać, bo zawierają niewiele kalorii i mnóstwo cennych wartości odżywczych, w tym minerałów, witamin i błonnika.

Liofilizacja to proces usuwania wody z produktu spożywczego w stanie zamrożenia przy udziale niskiej temperatury (do -50°C) i obniżonego ciśnienia. Następnie przeprowadzana jest sublimacja kryształków lodu, która polega na tym, że lód natychmiast przechodzi w parę wodną, z pominięciem fazy stanu ciekłego. Kolejny etap to dosuszanie w temperaturze 40-50°C. Produkt poddany procesowi liofilizacji nazywany jest liofilizatem. Liofilizowane owoce nie tracą swoich wartości odżywczych i są równie zdrowe jak ich świeża wersja.

Pamiętaj także, że każda porcja maliny liofilizowanej dostarcza Ci wiele cennych składników, między innymi: błonnik, witaminę C, selen, fosfor, przeciwutleniacze, związki fitochemiczne,
100% liofilizowanych owoców,
bez sztucznych dodatków,
bez cukru.

Liofilizowane owoce i warzywa to wyśmienity dodatek do kasz, płatków śniadaniowych i owsianki. To nie wszystko! Owoce mogą być pyszną i zdrową przekąskę, można dodawać je także do: jogurtów, koktajli, serków, musli, deserów, kompotów, ciast, lodów, gofrów, naleśników.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym pomieszczeniu, temperatura do 25°C.

SKŁAD: 100% liofilizowane maliny

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów