Infolinia: 889 133 333
Orzechy laskowe w belgijskiej czekoladzie 80g Anka Dziedzic VIVIO

Orzechy laskowe w belgijskiej czekoladzie nadają się do bezpośredniego spożycia. Można wziąć je do pracy, szkoły lub na uczelnię. Sprawdzą się także w podróży i na wycieczkach. Ich dodatek do owsianki czy innego deseru z pewnością urozmaici danie i wprowadzi do niego nutkę nowego smaku. Nadają się także do ozdabiana ciast i tortów.

Orzechy laskowe w czekoladzie belgijskiej są produktem o wysokiej kaloryczności. Zawierają znaczące ilości tłuszczów, z których jednak dużą część stanowią NNKT. Przekąska może stanowić również źródło białka roślinnego pochodzącego z orzechów.

Skład: czekolada 76% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny, naturalny aromat waniliowy), orzechy laskowe prażone 23%, substancja glazurująca: guma arabska, aromat.

Produkt może zawierać orzeszki arachidowe i inne orzechy.

Czekolada: masa kakaowa minimum 55%

Jeśli uważasz, że w zdrowej diecie nie ma miejsca na przyjemności w postaci ulubionych słodkości to jesteś w dużym błędzie! Wystarczy starannie dobrać słodycze i odpowiednio wkomponować je do jadłospisu, by móc cieszyć się ich przepysznym smakiem i mocą wielu składników odżywczych, witamin i soli mineralnych. Orzechy laskowe w czekoladzie belgijskiej to sposób na przekąskę, która łączy w sobie ulubiony słodki smak i mnóstwo związków prozdrowotnych. Marka Vivo wraz z Anką Dziedzic stworzyła idealną propozycję, która pozwoli zachować równowagę pomiędzy tym, co dobre dla naszego umysłu i dla naszego ciała.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów