Infolinia: 889 133 333
suszony dereń bez pestki (100%)

Owoce derenia są przez nas nieco zapomniane. Niemniej jednak, warto wiedzieć, że stanowią one prawdziwą skarbnicę cennych dla naszego zdrowia składników odżywczych. Ponadto, możemy wykorzystać je w naszej codziennej kuchni na wiele różnych sposobów. Dzięki temu, że suszone owoce marki BECLA nie posiadają pestek, można bez przeszkód dodawać je do dań przeznaczonych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dereń świetnie sprawdzi się jako pełen witamin dodatek do porannej owsianki;

Dereń zawiera ogromne ilości witaminy C, a także witamin P i A. Jest szczególnie bogaty w związki żelaza, jak również flawonoidy, kwasy organiczne, antyoksydanty, biostymulatory, garbniki i pektyny.

Suszony dereń stanowi doskonały dodatek zarówno smakowy jak i aromatyczny przy parzeniu czarnej lub zielonej herbaty (kilka owoców na szklankę). Owoce należy zalać wrzątkiem i parzyć pod przykryciem ok. 10 min.

Suszone owoce są pyszną przekąską, a zmieszane z płatkami lub jogurtem stanowią zdrowe i pożywne śniadanie.

Skład:
suszony dereń (100%). Produkt naturalny, bez konserwantów, niesiarkowany.

Warunki przechowywania:
Dereń bez pestki (suszony) należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej i z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Pamiętaj o tym, aby spożyć produkt przed upływem terminu, który został podany na opakowaniu.


Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów