Infolinia: 889 133 333
SZKLANKI TERMICZNE 6 szt + 6 łyżeczek


BEZPIECZNE - Dzięki właściwościom termoizolacyjnym podwójnego próżniowego szkła przy piciu gorącego napoju zewnętrzna ścianka jest zawsze chłodna i nie grozi poparzeniem palców czy dłoni. Szklanki utrzymają idealną temperaturę napoju przez długi czas.
PODWÓJNE ŚCIANKI – sprężone powietrze pomiędzy ściankami jest odpowiedzialne za utrzymanie temperatury od -30°C aż do 150°C. Szklanki są dostosowane do mycia w zmywarce.
ZESTAW 6 SZTUK – komplet zawiera 6 sztuk szklanek, które ładnie się prezentują podczas przyjęcia, czy spotkania dodają stylu i elegancji. Przeznaczone są do użytku w restauracji, barze czy też w domu.
SZKŁO BORO KRZEMOWE – korzystanie z boro krzemowych naczyń jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Szkło boro krzemowe dzięki swojej niskiej rozpuszczalności chroni napój przed zanieczyszczeniem, a tym samym nie zmienia jego smaku.
SPECYFIKACJA - wysokość: 11 cm; szerokość: od góry: 8,5 cm; szerokość spodu: 5 cm; pojemność szklanki 350 ml; materiał: szkło boro krzemowe; waga zestawu z opakowaniem: 1,415 kg.
SPECYFIKACJA:

wysokość: 11 cm
szerokość: od góry: 8,5 cm
szerokość spodu: 5 cm
pojemność szklanki 350 ml
materiał: szkło boro krzemowe
waga zestawu z opakowaniem: 1,415 kg

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów