Infolinia: 889 133 333
Olejek Waniliowy 5ml

Wanilia to aromatyczne cudo. Naturalny afrodyzjak. Wspomaga stymulację wydzielania hormonów, takich jak testosteron i estrogen, które wzmagają stymulację erotyczną i zwiększają libido. Wdychany łagodzi stany lękowe i depresyjne, ponieważ ma właściwości przeciwdepresyjne i uspokajające. Działa relaksująco na mózg i pomaga w bezsenności. Dobroczynne krople wanilii, pomagają obniżyć ciśnienie krwi, działają antyoksydacyjnie i łagodzą stany zapalne organizmu.

W kąpieli: dodaj do 10 kropli olejku waniliowego do wanny pełnej ciepłej wody. Relaksuje ciało i umysł.

Zmysłowy masaż: Zmieszaj 10 kropli olejku waniliowego z 50 ml olejku migdałowego i stwórz masaż będący afrodyzjakiem.

Nazwa botaniczna: Vanilla planifolia
Bezpieczeństwo: Unikaj kontaktu wzrokowego. Nigdy nie należy ich stosować w postaci nierozpuszczalnej ani na skórę wrażliwą lub skłonną do alergii. Natychmiast przerwij stosowanie, jeśli skóra wydaje się wrażliwa. Nie stosować na podrażnioną skórę lub zadrapania. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie używaj ich w pomieszczeniach, chyba że skonsultowałeś się z lekarzem, farmaceutą lub doświadczonym aromaterapeutą. Jeśli masz problem zdrowotny, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, powinieneś najpierw skontaktować się z lekarzem.
Niektóre olejki eteryczne są nieodpowiednie, jeśli masz dzieci poniżej 12 roku życia. Unikaj ekspozycji na słońce po użyciu cytrusowych olejków eterycznych.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów