Infolinia: 889 133 333
Olejek różany dzięki zawartym w nim witaminach A i C, które są niezbędne do produkcji kolagenu, działa przeciwstarzeniowo na cerę. Hamuje tworzenie enzymu rozkładającego kolagen w organizmie. Unikać kontaktu z oczami. W postaci nierozpuszczonej w wodzie unikać kontaktu ze skórą wrażliwą lub skłonną do alergii. Natychmiast przerwać stosowanie, jeśli nastąpiło podrażnienie skóry.
Tylko do użytku zewnętrznego. Użycie w zamkniętych pomieszczeniach tylko po konsultacji z lekarzem, farmaceutą lub doświadczonym aromaterapeutą. Kobiety będące w ciąży lub karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem.

Niektóre olejki eteryczne nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 12 roku życia. Po użyciu olejków cytrusowych unikać ekspozycji na słońce.

Składniki: Olejek uzyskany poprzez parową destylację Rosa Damascena.

Kosmetyki Evergetikon nie zawierają: parabenów, silikonów, glikolu propylenowego, olejów mineralnych, etanoloaminy, ftalanów, piżma ksylenowego, triklosanu, metyloizotiazolinonu lub jakichkolwiek innych chemicznych środków konserwujących lub niepotrzebnych dodatków.

Producent: Evergetikon

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów