Infolinia: 889 133 333
Cała lecznicza moc natury jest skoncentrowana w drogocennych kroplach tego olejku. Jego silne właściwości antybakteryjne są znane od tysięcy lat. Hamuje rozwój zarazków, bakterii, wirusów, szkodników i grzybów. To doskonały środek antyseptyczny. Pierwotnie był stosowany w chorobach skóry, stanach zapalnych i infekcjach wewnętrznych. Idealny olejek eteryczny z herbaty znany jest jako naturalny środek na trądzik i pęknięcia, dzięki silnym właściwościom antybakteryjnym, które działają głęboko oczyszczająco na skórę i pory.
W przypadku ukąszeń owadów olejek herbaciany jest niezwykle leczniczy. Jego aktywne właściwości działają szybko oraz wzmacniają i chronią skórę.

Przeciw trądzikowi: zmieszaj 3 krople olejku z drzewa herbacianego z jedną łyżką wody różanej i delikatnie masuj twarz. W przypadku ciężkich objawów trądziku nakładaj bezpośrednio na twarz wacikiem.

Płyn do płukania ust: w 60 ml ciepłej wody dodaj 5 kropli olejku z drzewa herbacianego. Płucz przez 30 sekund. Nie połykaj tego. Dzięki silnym właściwościom antybakteryjnym i antyseptycznym drzewo herbaciane zabija bakterie w jamie ustnej, które mogą powodować nieświeży oddech i inne problemy. Poprawia zdrowie jamy ustnej.

Kosmetyki Evergetikon nie zawierają: parabenów, silikonów, glikolu propylenowego, olejów mineralnych, etanoloaminy, ftalanów, piżma ksylenowego, triklosanu, metyloizotiazolinonu lub jakichkolwiek innych chemicznych środków konserwujących lub niepotrzebnych dodatków.

Producent: Evergetikon

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów