Infolinia: 889 133 333
Uspokojenie, pomoc w walce z zapaleniem skóry…

Jednym z pierwszych stworzonych olejków był olej cedrowy. Jest często stosowany w aromaterapii ze względu na swoje właściwości łagodzące napięcie i niepokój. Jego aktywne związki obejmują kederoll, który jest naturalnym środkiem uspokajającym, a także jego zdolność do stymulacji produkcji serotoniny. Wdychany ma właściwości uspokajające i pomaga w relaksacji i medytacji. Ma również liczne właściwości lecznicze, gdyż działa przeciwbólowo, antyseptycznie, tonizująco, pomaga przy infekcjach, zapaleniu oskrzeli, przeziębieniach.

Płukanie gardła: Umieść 2 krople olejku cedrowego w filiżance ciepłej wody.
Aromat do pokoju: dodaj 10 kropli olejku do 250 ml i spryskaj pomieszczenie. Pozostawia charakterystyczny drzewny aromat. Alternatywnie możemy lekko perfumować nasze zasłony i prześcieradła.

Nazwa botaniczna: Cedrus Atlantica

Bezpieczeństwo:

Unikaj kontaktu wzrokowego. Nigdy nie należy ich stosować w postaci nierozpuszczalnej ani na skórę wrażliwą lub skłonną do alergii. Natychmiast przerwij stosowanie, jeśli skóra wydaje się wrażliwa. Nie stosować na podrażnioną skórę lub zadrapania. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie używaj ich w pomieszczeniach, chyba że skonsultowałeś się z lekarzem, farmaceutą lub doświadczonym aromaterapeutą. Jeśli masz problem zdrowotny, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, powinieneś najpierw skontaktować się z lekarzem. Niektóre olejki eteryczne są nieodpowiednie, jeśli masz dzieci poniżej 12 roku życia. Unikaj ekspozycji na słońce po użyciu cytrusowych olejków eterycznych.

Kosmetyki Evergetikon nie zawierają: parabenów, silikonów, glikolu propylenowego, olejów mineralnych, etanoloaminy, ftalanów, piżma ksylenowego, triklosanu, metyloizotiazolinonu lub jakichkolwiek innych chemicznych środków konserwujących lub niepotrzebnych dodatków.

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów