Infolinia: 889 133 333
Olejek  z szałwii o słodko-gorzkim zapachu działa kojąco i odprężająco, jednocześnie wzmacnia układ nerwowy i polecany jest w leczeniu stanów lękowych, stresu i depresji. Szałwia jest cenionym ziołem od tysięcy lat, już w starożytnej Grecji korzystano z jej wspaniałych właściwości. Wspomaga trawienie, redukuje stany zapalne dziąseł, ma działanie rozgrzewające... i można by długo jeszcze wyliczać, zachęcamy do zgłębienia wiedzy na temat tego cudownego olejku. Unikać kontaktu z oczami.

W postaci nierozpuszczonej w wodzie unikać kontaktu ze skórą wrażliwą lub skłonną do alergii. Natychmiast przerwać stosowanie, jeśli nastąpiło podrażnienie skóry. Tylko do użytku zewnętrznego. Użycie w zamkniętych pomieszczeniach tylko po konsultacji z lekarzem, farmaceutą lub doświadczonym aromaterapeutą. Kobiety będące w ciąży lub karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem. Niektóre olejki eteryczne nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 12 roku życia. Po użyciu olejków cytrusowych unikać ekspozycji na słońce.

Składniki: Olejek uzyskany poprzez parową destylację Salvia Officinalis.

Kosmetyki Evergetikon nie zawierają: parabenów, silikonów, glikolu propylenowego, olejów mineralnych, etanoloaminy, ftalanów, piżma ksylenowego, triklosanu, metyloizotiazolinonu lub jakichkolwiek innych chemicznych środków konserwujących lub niepotrzebnych dodatków.

Producent: Evergetikon

Newlsetter

Dopisz się do Newslettera i bądź na bieżąco!

Wróć do zakupów